O nás

https://pravniknaklik.sk/wp-content/themes/pravnik/images/theme/lawyer-running.png

Pravniknaklik.sk je advokátska kancelária, ktorá svoje služby poskytuje klientom online. Naším cieľom bolo vytvorenie možnosti objednať si odbornú právnu pomoc advokáta z pohodlia vlastného domu či kancelárie za vopred jasné a dostupné ceny.

Právne služby sú poskytované advokátskou kanceláriou, ktorá je vedená v zozname Slovenskej advokátskej komory. Každou objednávkou vzniká medzi vami a našou kanceláriou zmluva o poskytnutí právnej pomoci a advokát zodpovedá za správnosť a kvalitu poskytnutých služieb rovnako, ako to je pri osobnom zadaní služieb právnej pomoci v akejkoľvek inej advokátskej kancelárii. Naša advokátska kancelária je zo zákona povinne poistená tak, aby bol klient chránený v prípade nesprávneho poskytnutia právnej pomoci.

Stojíme vždy na vašej strane!

Advokát je zákonom viazaný mlčanlivosťou. Môžete si tak byť istí, že všetky informácie, s ktorými sa nám zveríte, sú chránené a v bezpečí. Vždy hľadáme to najvýhodnejšie riešenie na dosiahnutie vašich cieľov.

https://pravniknaklik.sk/wp-content/themes/pravnik/images/theme/natalia-stahovcova.jpg

Zakladateľkou tejto stránky je JUDr. Natália Stahovcová, advokátka vedená v zozname Slovenskej advokátskej komory pod č. 3992 s advokátskou kanceláriou so sídlom Na varte č. 4/d, 831 01 Bratislava. Zodpovedá tak za všetky právne služby poskytované prostredníctvom stránky Pravniknaklik.sk a po akceptovaní objednávky je zmluvnou stranou zaviazanou na správne poskytnutie právnej pomoci.

Do 24 hodín

Telefonické a e-mailové konzultácie

Do 72 hodín

Vypracovanie zmlúv a iných právnych dokumentov